Про нас. Компанія Фотореклама.


Про нас. Компанія Фотореклама.
Про нашу компанію.

Компанія Фотореклама це складовою колектив підприємців і керівників організацій які об'еденільсь з метою надання якісних послуг для населення.

Наша компанія працює в Миколаєві вже більше 15 років. Ми здійснюємо повний цикл робіт з виготовлення зовнішньої реклами. Послуги нашої компанії включають виробництво і установку в Миколаєві і в інших містах України будь-якого виду зовнішньої реклами: Вивіски, світлові об'ємні букви, білборди, сітілайти, троли-перетяжки, неонова реклама, таблички, щити і т. Д. Крім усього ми здійснюємо супровід виконаних замовлень: гарантійне та сервісне обслуговування, ремонт і реконструкцію будь зовнішньої реклами, в тому числі виготовлену іншими фірмами.

У нас є:

Власне виробництво розміщене в Миколаєві, яке дозволяє нашій компанії якісно і в строк виготовити будь-який вид зовнішньої реклами. Маючи в арсеналі обладнання для широкоформатного друку і різних видів зовнішньої реклами, ми можемо в стислі терміни виконати замовлення будь-якої складності за розумними цінами.

Наш колектив:

Це професійні працівники з великим досвідом в області виготовлення зовнішньої реклами. Ми розробляємо дизайн, здійснюємо конструкторські розрахунки, а також даємо консультації з усіх питань, щодо розробки, виготовлення і монтажу зовнішньої реклами. Ми добре освоїли сучасні технології виробництва зовнішньої реклами, але не стоїмо на місці і постійно впроваджуємо нові розробки цієї області в своє виробництво.

Наша задача:

Виконання всіх Ваших замовлень максимально ефективно і якісно.

Мета нашої компанії:

Динамічний розвиток, освоєння нових ринків, забезпечення клієнтів повним комплексом якісних послуг, що відповідають сучасному рівню.

Ми допомагаємо нашим клієнтам досягти успіху, використовуючи для цього всі сучасні технології та можливості нашої компанії. Ми орієнтовані на процвітання і розвиток бізнесу наших клієнтів, задоволення всіх їхніх потреб у сфері реклами.

Ми запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених осіб, що працюють в області зовнішньої реклами та інших суб'єктів господарювання. І якщо Ви - комунікабельна, цілеспрямована людина, то можете спробувати Взяти участь в роботі з нашим колективом.

Крокуйте в ногу з часом разом з нами!