Проекційна реклама. Чарівне дзеркало.


Чарівне дзеркало:

Чарівне дзеркало

Цей інноваційний рекламний носій має здатність змінювати властивості своєї поверхні. Коли навпроти нього стоїть конкретна людина - воно виглядає як звичайне дзеркало. Коли ж людина відходить - дзеркальна поверхня перетворюється в підсвічується постер. Розміщувати таке «дзеркало» можна в вітринах або всередині місць продажів, розважальних центрів, готелів, аеропортів, кінотеатрів, ресторанів і нічних клубів.

Чарівне дзеркало

Його здатність реагувати на рух людини неодмінно приверне до себе увагу відвідувачів. Ще більший ефект інтерактивне дзеркало забезпечить при трейд-маркетингу.

Є два види моделей - швидкий сенсор і повільний, з затримкою до 8 секунд. Моделі з швидким сенсором зазвичай мають більш яскраве підсвічування. Для підсвічування використовують світлодіоди або люмінісцентні лампи. Зображення друкується на бекліті і змінюється в разі потреби. Відстань, на якому інтерактивне дзеркало реагує, - від 0 до 1,5 метрів. Новітні моделі мають чотири послідовно підсвічуються постера.

Проекційна реклама:

Проекційна реклама

Здешевлення проекційного обладнання дозволяє все ширше застосовувати проекційні системи при створенні реклами великих форматів - від 50`` до декількох метрів.

1. Спеціальні голографічні плівки. Вони повністю прозорі, пропускають сонячне світло, але не пропускають світло прожектора. Розміщуються на зовнішніх вітринах або всередині приміщення. Можуть працювати і при денному світлі. Можуть використовуватися як touch-панелі.

2. Двосторонні екрани. Проектують зображення або відео з одного проектора на обидві сторони. Зазвичай їх підвішують під стелею. Недолік - трансляція дзеркально поверненою картинки на одному їх екранів.

3. Надяскраві плівки задньої проекції. Вони наклеюються на скляні вітрини. Завдяки спеціальному складу роблять більш яскравими кольору проекції. Ці плівки можна різати плоттером.

Використовуючи ці технології можна реалізувати такі рішення:

Відеобукви. Порізана плівка нанесена на прозорий акрил при проектуванні на неї відеороликів або слайд-шоу перетворюється в динамічну напис. Ця технологія використовується для реклами клубів, барів, магазинів.

Відеовітріни. Будь-яку із запропонованих технологій розмістити в вітрині - і вона приверне до себе увагу своєю динамічністю Можна легко змінювати ролики або зображення під конкретну акцію або новинки.

Відеопанелі. Розташовуються в приміщенні на стінах, під стелею. Використовують для трансляції реклами і телепередач.

Touch-панелі. Проекційні інтерактивні стенди, вітрини, підлоги, барні стійки.

Сподобався наш товар? Хочете використовувати дану технологію в своїй рекламній кампанії? Замовляйте у нас! Ми допоможемо Вам втілити в життя Ваші проекти!


Оформлення замовлення

Оформлення замовлення.

Оформити замовлення можливо двома способами:

Спосіб №1. Зробити замовлення через форму відправки замовлення.

Для цього просто потрібно заповнити форму відправки замовлення на цій сторінці. У формі відправки замовлення потрібно заповнити відповідні поля. Після заповнення форми натисніть кнопку "Відправити замовлення".

Після того, як Ваше замовлення буде оброблено, з Вами зв'яжеться наш консультант для обговорення деталей замовлення.

Спосіб №2. Зателефонувати.

Просто зателефонуйте нам по телефону: +38 063 414-4440. Наш консультант дасть Вам всю необхідну інформацію.

Поля із * зірочками обов'язкові!

Контактні дані
Місце проживання
Опис замовлення
Сторінка замовлення (Змінити не можна)