Широкоформатний друк.


Широкоформатний друк
Чи плануєте розмістити свою рекламу?

Тоді Вам може знадобиться послуга Широкоформатний друк. Ми готові запропонувати Вашій увазі різні поліграфічні послуги, здатні задовольнити будь-які запити Вашої реклами. Адже як відомо, реклама - це двигун прогресу.

Ми пропонуємо Вам друк на найрізноманітніших матеріалах: оракал, вінілова плівка, самоклеющейся плівка, друк на папері блюбек, друк банерів.

Широкоформатний друк це один з основних способів виготовлення зовнішньої реклами та повсюдно застосовується в рекламному бізнесі. Це багатобарвна друк (до 3,2 м шириною) на рулонних полімерних, тканих і паперових носіях. Як видно з визначення, формат подібної друку обмежений тільки верхньою межею ширини використовуваного матеріалу, але це - досить умовне обмеження. Сучасні цифрові технології нанесення друку на носії дозволяють виготовляти рекламну продукцію, яких завгодно розмірів, розбиваючи зображення на фрагменти, що з'єднуються на місці її розміщення. Рекламні товари, виконані за допомогою такої печатки, довговічні і стійкі до впливу шкідливих факторів навколишнього середовища та погодних умов.

Види широкоформатного друку:

- Друк на банері.

- Frontlit

Друк на банері з светопропусканием до 10% і щільністю 300-620 г / кв.м застосовується в рекламних конструкціях з фронтальною підсвіткою для одностороннього друку або аплікацій. Банер Frontlit є універсальним матеріалом для виготовлення рекламних плакатів.

Backlit

Друк на светорассеивающими банері зі светопропускающей здатністю до 25% і щільністю 420-680 г / кв.м, робиться для рекламних конструкцій з внутрішньою підсвіткою (світлові короби, панель-кронштейни і т.д.).

BlockOut

Друк на спеціальному светоблокірующем банері використовується для нанесення зображення та інформації з двох сторін, застосовується для виготовлення двосторонніх рекламних конструкцій. Широкоформатний друк на банері отримала основне застосування - це друк вельми величезних рекламних зображень, що переглядаються з великої відстані. Велика стійкість до атмосферних явищ, дає можливість застосовувати нанесені зображення і інформацію в зовнішній рекламі, а також в інтер'єрі при оформленні величезних площ і виставок. Це відносно низька ціна в поєднанні з відмінною якістю, такий вид рекламоносія стрімко завоював ринок зовнішньої реклами.

Друк на Оракал.

Оракал - вінілова плівка для рекламних робіт, бюджетна, 28 кольорів в палітрі, ділиться на матову і глянсову. Це найкращий спосіб оформлення Вашої реклами. Друк на плівці Оракал дасть можливість покупцеві запам'ятати Вашу продукцію і при наступній покупці не помилитися у виборі. У нас Ви можете замовити друк будь-якого кольору, а також ми друкуємо на прозорих і металізованих плівках. Термін служби на відкритому повітрі для чорного і білого кольорів - 3 роки, для цветной- 2 роки. Всередині приміщення термін служби практично не обмежений. Підкладка - силіконізована папір.

Це одна з найпоширеніших і ефективних технологій, професійно використовувана нашою компанією для створення широкого спектра рекламно-інформаційних матеріалів. Стікери, наклейки, постери, таблички, покажчики, вивіски, світлові пристрої та панелі - ось лише короткий перелік повнокольорової продукції, виробленої нами для оформлення інтер'єрів, автотранспорту і будь-яких зовнішніх конструкцій. Ми вміємо якісно працювати з будь-яким видом вузькоспеціалізованих і популярних плівок, будь то прозора, светопроводящая або звичайна самоклеюча.

Найбільш популярні матеріали:

Матова, Глянцевий, Прозора самоклеюча плівка.

Також можна роздрукувати на наступних матеріалах:

Светопроводящая (транслюцентного), Плотерна, Флекс, Поліпропіленова, Автомобільна, Термоусадочная, Металізована (металева), Перфорована, Плитка плівка.

Замовляючи у нас, Ви зможете отримати ваше замовлення швидко і з відповідною якістю. Ми запропонуємо Вам свій дизайн або використовуємо Ваш макет.


Оформлення замовлення

Оформлення замовлення.

Оформити замовлення можливо двома способами:

Спосіб №1. Зробити замовлення через форму відправки замовлення.

Для цього просто потрібно заповнити форму відправки замовлення на цій сторінці. У формі відправки замовлення потрібно заповнити відповідні поля. Після заповнення форми натисніть кнопку "Відправити замовлення".

Після того, як Ваше замовлення буде оброблено, з Вами зв'яжеться наш консультант для обговорення деталей замовлення.

Спосіб №2. Зателефонувати.

Просто зателефонуйте нам по телефону: +38 063 414-4440. Наш консультант дасть Вам всю необхідну інформацію.

Поля із * зірочками обов'язкові!

Контактні дані
Місце проживання
Опис замовлення
Сторінка замовлення (Змінити не можна)