Світлова динамічна реклама.


Світлова динамічна реклама

Підсвічування для рекламних щитів:

Для того щоб Ваша реклама могла працювати в будь-який час доби, її необхідно обладнати додатковим освітленням. Ми виготовляємо світлові короби в Миколаєві будь-яких розмірів і конфігурацій. Такі світлові вивіски є об'ємною конструкцією з пластика з рекламним зображенням на лицьовій частині, підсвічується зсередини, з лицьовою поверхнею з транслюцентного матеріалу (пропускає світло), з боковинами і тильної (задньої) поверхнею з металу або пластику ПВХ (полівінілхлориду).

Всередині світлового короба встановлений джерело світла, який висвітлює лицьову поверхню. Світлові короби широко застосовуються як в зовнішній рекламі, так і в інтер'єрної. Цей вид вивіски прекрасно помітний як днем, так і вночі, завдяки внутрішньому підсвічуванні. Для таких світлових вивісок не страшні перепади температур, зміни вологості, а також механічні дії.

Застосовувані нами фірмові світлодіодні модулі забезпечують м'яке світіння і хорошу рассєїваємость світла - рекламне зображення видно навіть зі значних відстаней. Використання світлових коробів змушує перехожих зайвий раз подивитися на назву Вашої компанії, що в майбутньому може виявитися однією з причин вибору саме Вашої продукції.

Світлові короби володіють ще однією важливою перевагою - невисокою ціною, в порівнянні з іншими видами зовнішньої реклами. Лицьову частину з рекламним зображенням можна періодично оновлювати або змінювати, тому використання таких варіантів рекламних конструкцій є одним з найбільш недорогих і ефективних способів зовнішньої реклами.

Також світлові короби можуть бути виготовлені для заглиблень, вигнутих і нерівних стін, колон. При виготовленні світлових коробів і вивісок, ми інсталюємо тільки фірмові електричні та освітлювальні компоненти, які забезпечують вищу якість і максимальну безпеку використання готового виробу. Ми виконуємо розробку дизайну, виробляємо і здійснюємо монтаж вивісок будь-яких габаритів і конструкції, а також забезпечуємо технічне обслуговування і гарантію.

Неонова реклама:

Одними з найстаріших і перевірених видом зовнішньої реклами є неонові вивіски. Якщо Вам потрібна реклама, яка буде залучати якомога більшу увагу - це безсумнівно класичний неон! Неонова вивіска дає яскравий і соковитий світло, який може скласти конкуренцію навіть над'яскравих світлодіодним конструкціям. Незважаючи на те, що неонові вивіски не є бюджетним варіантом, все-таки класичний стиль завжди на висоті.

Якщо необхідно підкреслити стиль Вашого бізнесу, його неповторну індивідуальність і елегантність, Вам підійде неонова вивіска відкритого типу. Відкритий неон ідеально підходить для розважальних та ігрових центрів, розважальних закладів, а також для оформлення інтер'єрів. Для більш офіційного і стриманого стилю підійде закритий неон. Такого типу неонові вивіски ми виготовляємо шляхом монтажу неону всередину вивісок або об'ємних літер. Виготовлення неонових вивісок.

Ми виготовляємо неонові вивіски з програмованими контролерами. В результаті Ви отримуєте неповторно красиву конструкцію з серією включень і виключень і плавними переливами світла. Ми використовуємо неонове світло різноманітних відтінків від сліпуче-білого до кобальтового, крім цього наші фахівці створюють неонові вивіски синього, червоного, зеленого та інших кольорів. Спочатку ми розробляємо ескіз Вашої майбутньої вивіски з використанням графічного редактора. Ескіз надаємо Вам для затвердження. Тільки після цього креслення проектованої вивіски направляється у виробництво.

За бажанням замовника можливе використання нестандартних матеріалів і конструкцій. Обговорюється строго індивідуально за наданими макетів або кресленням. Також можливе проектування, моделювання і створення ексклюзивних конструкцій коробів і кріплень.


Оформлення замовлення

Оформлення замовлення.

Оформити замовлення можливо двома способами:

Спосіб №1. Зробити замовлення через форму відправки замовлення.

Для цього просто потрібно заповнити форму відправки замовлення на цій сторінці. У формі відправки замовлення потрібно заповнити відповідні поля. Після заповнення форми натисніть кнопку "Відправити замовлення".

Після того, як Ваше замовлення буде оброблено, з Вами зв'яжеться наш консультант для обговорення деталей замовлення.

Спосіб №2. Зателефонувати.

Просто зателефонуйте нам по телефону: +38 063 414-4440. Наш консультант дасть Вам всю необхідну інформацію.

Поля із * зірочками обов'язкові!

Контактні дані
Місце проживання
Опис замовлення
Сторінка замовлення (Змінити не можна)